P R O G R A M - kliknij by rozwinąć
KATEGORIA |
BLOK |
Zakończenie rejestracji |
Rozpoczęcie turnieju |
||
|
|||||
do 7 H |
1 |
08:15 |
09:00 |
||
8 - 9 H |
1 |
08:15 |
09:15 |
||
8 - 9 G |
1 |
08:30 |
09:30 |
||
10 - 13 G |
1 |
08:45 |
09:45 |
||
|
|||||
8 - 9 F |
2 |
09:30 |
10:30 |
||
10 - 11 F |
2 |
09:40 |
10:40 |
||
12 - 13 F |
2 |
10:05 |
11:05 |
||
|
|||||
10 - 11 E |
3 |
11:55 |
12:55 |
||
przedszkole 1 |
3 |
12:10 |
13:10 |
||
przedszkole 2 |
3 |
12:25 |
13:25 |
||
|
|||||
Nowoczesny PODSTAWOWY |
4 |
13:25 |
14:25 |
||
|
|||||
12 - 13 E |
5 |
15:15 |
16:15 |
||
12 - 13 D |
5 |
15:25 |
16:25 |
||
14 - 15 E |
5 |
15:35 |
16:35 |
||
|
|||||
Nowoczesny ZAAWANSOWAN |
6 |
16:55 |
17:55 |
||
|
|||||
14 - 15 D |
7 |
18:25 |
19:25 |
||
14 - 15 C |
7 |
18:35 |
19:35 |
||
pow 15 C |
7 |
18:45 |
19:45 |
||
pow 15 B |
7 |
18:55 |
19:55
|
Lista startowa, wyniki na żywo klas H, G, F, E, D, C, B
Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć
Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)
STOLIK |
MIEJSCE |
||||
|
|||||
A |
B |
C |
D |
||
1 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
2 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
3 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
4 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
5 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
6 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
7 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
8 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
9 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
10 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
11 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
12 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA | |
13 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
14 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
15 |
wolne |
REZERWACJA |
wolne | wolne | |
16 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
17 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
18 |
wolne | wolne | wolne | wolne |
Przedszkolaki - kliknij by rozwinąć
PARA | Nazwisko i imię | Nazwisko i imię | Placówka |
1 | Sychowski Kacper | Zbozień Alicja | Gołkowice-Siostry |
2 | Gieniec Dominika | Ogar Oliwia | Klasztor |
3 | Koral Laura | Sekuła Alicja | Klasztor |
4 | Hruby Jagoda | Szarata Dawid | Klasztor, PSZCZÓŁKA M. |
5 | Rymarczyk Mateusz | Karaś Laura | BAJ. KRAINA , DANAPIS |
6 | Szczecina Szymon | Jędrzejczyk Julia | BAJKOWA KRAINA |
7 | Cwinart Tomasz | Długosz Martyna | Danapis |
8 | Jodłowski Mateusz | Fałowska Milena | Danapis |
9 | Gajewski Daniel | Mandryk Aleksandra | Danapis |
10 | Krzyk Artur | Stępień Julia | K. Marzeń, Piątkowa |
11 | Galara Piotr | Wójcik Emilia | Klasztor |
12 | Baczyński Bruno | Grzegorzek Elena | Kraina Marzeń |
13 | Szkaradek Mkołaj | Greczek Klaudia | KSP-Helena/Piątkowa |
14 | Gasparski Tymon | Kopieć Gabriela | Ojciec Pio/ Kraina marzeń |
15 | Fiut Bogdan | Florczyk Anna | Ojciec Pio/Promyczek |
16 | Łukasik Jakub | Nowakowska Aurelia | Piątkowa |
17 | Król Patryk | Szczurek Alicja | Promyczek |
18 | Borek Piotr | Krzyżak Amelia | Promyczek |
19 | Stafiński Patryk | Margraf Elena | Promyczek |
20 | Stawiarski Franciszek | Lenart Zuzanna | Promyczek |
21 | Jasiewicz Inez | Staniszewska Weronika | Promyczek |
22 | Psonak Hubert | Jagiełka Oliwia | PSZCZÓŁKA MAJA |
23 | Wnękowicz Zuzanna | ZAWIŚLAN Nikola | Sportowe-Dunajcowa |
24 | Dudek Alisa | FEDKO Lena | Sportowo Językowe |
25 | Kotarba Tomasz | Osuchowska Julia | Wesołe Skrzaty |
Lp | Nazwisko i imię | Placówka |
1 | Krzyk Artur | Kraina Marzeń |
2 | Malczewska Maja | Kraina Marzeń |
3 | Hruby Jagoda | Klasztor |
4 | Koral Laura | Klasztor |
5 | Sekuła Alicja | Klasztor |
6 | Augustyński Piotr | Danapis |
7 | Cwinart Tomasz | Danapis |
8 | Długosz Martyna | Danapis |
9 | Jodłowski Mateusz | Danapis |
10 | Łukasik Jakub | Piątkowa |
11 | Borek Piotr | Promyczek |
12 | Jasiewicz Inez | Promyczek |
13 | Oleksiewicz Aleksander | Sportowe |
Taniec nowoczesny - kliknij by rozwinąć
START - 14:25 | Lp. | Uczestnicy | |||
Dzieci młodsze – do7 lat - grupa początkujaca |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | SONIT | Maxdance | 2,5 | ||
1 | Flak Oliwia | ||||
2 | Kasperkiewicz Barbarz | ||||
3 | Krystian Laura | ||||
4 | Masier Blanka | ||||
5 | Zając Julia | ||||
|
|||||
2 | TIGERS | SP 16 (Zawada) | 1,08 | ||
1 | Gajewska Angelika | ||||
2 | Gurgul Daria | ||||
3 | Lis Madzia | ||||
4 | Obrzut Milena | ||||
|
|||||
3 | TAŃCZĄCE PRZEDSZKOLAKI | Siostry | 1,5 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
|
|||||
4 | MINIONKI | SP Rąbkowa | 1 | ||
1 | Cisowski Wiktor | ||||
2 | Dominik Karolina | ||||
3 | Gromadzka Gabriela | ||||
4 | Gucwa Zuzanna | ||||
5 | Hajduga Arek | ||||
6 | Hajduga Ola | ||||
7 | Krzak Zuzia | ||||
8 | Wieczorek Kacper | ||||
9 | Zelek wiktoria | ||||
|
|||||
5 | ŚNIEŻYNKI | KSP | 2 | ||
1 | Bieniek Weronika | ||||
2 | Dyszkiewicz Gabriela | ||||
3 | Florczyk Aleksandra | ||||
4 | Gołebiowska Martyna | ||||
5 | Poręba Aleksandra | ||||
6 | Sułkowski Szymon | ||||
7 | Szczygieł Karol | ||||
|
|||||
6 | RAINBOW | SP 6 | 1,1 | ||
1 | Baran Emilia | ||||
2 | Gwiżdż Gabriela | ||||
3 | Gwiżdż Wiktoria | ||||
4 | Kuśmirek Nikola | ||||
|
|||||
7 | SŁODZIAKI | SP Ptaszkowa | 3 | ||
1 | Bochenek Aleksandra | ||||
2 | Ciuła wiktoria | ||||
3 | Główczyk Dominika | ||||
4 | Gołyźniak Katarzyna | ||||
5 | Hajduga Agnieszka | ||||
6 | Hajduga Madzia | ||||
7 | Jakubowska Lena | ||||
8 | Kiełbasna Patrycja | ||||
9 | Mężyk Milena | ||||
10 | Miłosz Ciuła | ||||
11 | Mróz Matrynka | ||||
12 | Pasiut Julia | ||||
13 | Radzik Martyna | ||||
14 | Rola Gabriela | ||||
15 | Siedlarz Beata | ||||
16 | Wojna Martyna | ||||
17 | Zielińska Beatka | ||||
18 | Zielonka Wiktoria | ||||
Dzieci starsze do 11lat grupy początkujące, MINI FORMACJA |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | DUET WERONIKA SZATAN, NADIA TABABEN | Elita | 1,5 | ||
1 | Szatan Weronika | ||||
2 | Tababen Nadia | ||||
|
|||||
2 | BEST JUNIOR | Grybów | 2,5 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
|
|||||
3 | CZERWONE SMOKI | Trzetrzewina | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
|
|||||
4 | ZASKOCZENI | Kościuszki | 1,5 | ||
1 | Gawor Jakub | ||||
2 | Kowalik Jakub | ||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
|
|||||
5 | CHAMBURGERY | sp14 (1-3 kl) | 2 | ||
1 | Florek Emilia | ||||
2 | Kościsz Katarzyna | ||||
3 | Kotlarz Julia | ||||
4 | Kowalik Hubert | ||||
|
|||||
6 | FUN BLUE | Wielogłowy | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
|
|||||
7 | POLECZKI | Kosciuszki | 2 | ||
1 | …………Gabriela | ||||
2 | …………Lena | ||||
3 | Adamczyk Zuzanna | ||||
4 | Jaskulska Natalia | ||||
5 | Kozłecka Elza | ||||
6 | Skrzypiec Julia | ||||
|
|||||
8 | FORFUN | Tęgoborza | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
|
|||||
9 | ,,…………….." | KS TK | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
|
|||||
10 | CHEŁMIEC SKŁAD | Chełmiec | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
|
|||||
11 | TOP DANCE | Maxdance | 2 | ||
1 | Cholewa Alicja | ||||
2 | Kraszewska Kalina | ||||
3 | Król Nikola | ||||
4 | Modzelewska Maria | ||||
5 | Sadowska Weronika | ||||
6 | Salawa Julia | ||||
|
|||||
12 | YO | SP Łososina | 2 | ||
1 | Orzeł Anna | ||||
2 | Chełmecka Aleksandra | ||||
3 | Gwiżdż oliwia | ||||
4 | Kmiecik Kamila | ||||
5 | Kwarciak Karolina | ||||
6 | Pajor Wiktoria | ||||
7 | Zawadzka Julia | ||||
|
|||||
13 | COLOUR GIRLS | KS TK | 1,5 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
Dzieci starsze do 11lat grupy początkujące, FORMACJA |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | FURIA | Maxdance | 2,5 | ||
1 | Bochenek Maria | ||||
2 | Chowaniec Gabriela | ||||
3 | Figacz Kinga | ||||
4 | Gaźnik Oliwia | ||||
5 | Janik Gabriela | ||||
6 | Kasperkiewicz Magdalena | ||||
7 | Konik Julia | ||||
8 | Wąsiołek Amelia | ||||
|
|||||
2 | CRAZY BAND | SP Barcice | 2,2 | ||
1 | Gawlak Gabriela | ||||
2 | Mairer Karolina | ||||
3 | Mróz Hanna | ||||
4 | Pieżga Amelia | ||||
5 | Pieżga Karolina | ||||
6 | Waligóra Julia | ||||
7 | Witowska Nadia | ||||
8 | Żabecka Julia | ||||
|
|||||
3 | SWEET CANDY | SP 21 | 1,5 | ||
1 | Nowicka Ola | ||||
2 | Paulina Kramarczyk | ||||
3 | Bodziony Aleksandra | ||||
4 | Hajduga Emila | ||||
5 | Kołacz Kamila | ||||
6 | Ledniowska Kaja | ||||
7 | Nadia Chochorowska | ||||
8 | Woźniak Julia | ||||
9 | Wróbel Michał | ||||
|
|||||
4 | LET'S DANCE | SP Ptaszkowa | 1,5 | ||
1 | Filipowska Kinga | ||||
2 | Kiełbasa Aleksandra | ||||
3 | Kramarczuk Julia | ||||
4 | Kramarczuk Kamila | ||||
5 | Michalik Gabriela | ||||
6 | Siedlarz Aleksandra | ||||
7 | Siedlarz Edyta | ||||
8 | Siedlarz Julita | ||||
9 | Tokarz Patrycja | ||||
10 | Zielińska Paulina | ||||
|
|||||
5 | SMILE | SP Barcice | 1,4 | ||
1 | Budzik Ola | ||||
2 | Bielak Karolina | ||||
3 | Błaszczyk Oliwia | ||||
4 | Budzi Amelia | ||||
5 | Gałysa Karol | ||||
6 | Leśniara Mateusz | ||||
7 | Ola Tokarczyk | ||||
8 | Roztocka Karolina | ||||
9 | Stefańska Kinga | ||||
10 | Tokarczyk Zuzanna | ||||
|
|||||
6 | FLASH | Maxdance | 3 | ||
1 | Drożdż Nikola | ||||
2 | Golik Gabriela | ||||
3 | Grabowska Maria | ||||
4 | Halota Ola | ||||
5 | Jankowska Zuzanna | ||||
6 | Juras Kinga | ||||
7 | Kapela Anna | ||||
8 | Szczurek Martyna | ||||
9 | Torój Pola | ||||
10 | Wiącek Emilia | ||||
11 | Wojtoń Daria | ||||
|
|||||
7 | DANCEHALL JUNIOR | Kościuszki | 2 | ||
1 | Dorosz Karolina | ||||
2 | Dudczyk Kamila | ||||
3 | Gajewska Paulina | ||||
4 | Golec Monika | ||||
5 | Kokosza Julia | ||||
6 | Korona Patrycja | ||||
7 | Legutko Inez | ||||
8 | Mężyk Zuzanna | ||||
9 | Pacyna Natalia | ||||
10 | Szczygieł Nadia | ||||
11 | Szufnara Julia | ||||
|
|||||
8 | GWIAZDY SP 3 | Sp 3 | 2,5 | ||
1 | Babiarz Mateusz | ||||
2 | Babiarz Patryk | ||||
3 | Florek Hubert | ||||
4 | Gawlik Tomasz | ||||
5 | Hajduk Szymon | ||||
6 | Kozik Krzysztof | ||||
7 | Krężołek Gabrysia | ||||
8 | Margraf Zuzanna | ||||
9 | Nadolska Alicja | ||||
10 | Ogorzałek Franciszek | ||||
11 | Przyłucki Patryk | ||||
12 | Starczewski Seweryn | ||||
13 | Tatarynowicz Martyna | ||||
14 | Wesołowska Zuzanna | ||||
|
|||||
9 | SUPER GWIAZDY | Kościuszki | 1 | ||
1 | Kołodziejczyk Szymon | ||||
2 | Bodziony Joanna | ||||
3 | Bodziony Karoliny | ||||
4 | Bońska Joanna | ||||
5 | Cisoń Pola | ||||
6 | Dyrek Matylda | ||||
7 | Gacek Zuzanna | ||||
8 | Gajewska Rita | ||||
9 | Głód Ksenia | ||||
10 | Górska Julia | ||||
11 | Kobłon Jagoda | ||||
12 | Kondradzka Danuta | ||||
13 | Kościsz Zofia | ||||
14 | Ogorzałek Julia | ||||
15 | Oruba Zofia | ||||
|
|||||
10 | TANIEC KWIATÓW | Kosciuszki | 2,2 | ||
1 | Chlipała Emilia | ||||
2 | Jojczyk Gabriela | ||||
3 | Kantor Wiktoria | ||||
4 | Klemczak Kamila | ||||
5 | Korczyńska Emilia | ||||
6 | Krzystoń Emilia | ||||
7 | Krzystoń Iga | ||||
8 | Krzystoń Iga | ||||
9 | Krzyżak Amelia | ||||
10 | Lenart Zuzanna | ||||
11 | Macfarlane Abigil | ||||
12 | Mrówka Kamila | ||||
13 | Obrzud Amelia | ||||
14 | Ogorzały Gabriela | ||||
15 | Ogorzały Wiktoria | ||||
16 | Rybińska Ariadna | ||||
17 | Stachurska Natalia | ||||
18 | Wójs Barbara | ||||
19 | Wójs Sandra | ||||
|
|||||
11 | DANCE CREW | sp14 (3-6 kl) | 2 | ||
1 | Borkowska Julia | ||||
2 | Cebula Łucja | ||||
3 | Fiut Maria | ||||
4 | Florek Julia | ||||
5 | Jodłowski Piotr | ||||
6 | Rams Wiktoria | ||||
7 | Szpilowska Weronika | ||||
8 | Węgrzyn Aleksandra | ||||
9 | Węgrzyn Julia | ||||
10 | Witecka Martyna | ||||
11 | Wójcik Gabriela | ||||
|
|||||
12 | KIDS TEAM | Kościuszki | 1,5 | ||
1 | Bąk Patryk | ||||
2 | Bąk Wioletta | ||||
3 | Czaja Sylwia | ||||
4 | Dulak Sandra | ||||
5 | Głaczyńska Gabriela | ||||
6 | Grzynowicz zuzanna | ||||
7 | Gurgul Nikola | ||||
8 | Horodyska Joanna | ||||
9 | Iwańska Zofia | ||||
10 | Janik Weronika | ||||
11 | Kamińska Wiktoria | ||||
12 | Kmak Wiktoria | ||||
13 | Kmiecik Krystian | ||||
14 | Kmiecik Natalia | ||||
15 | Lange Roksana | ||||
16 | Michalik Klaudia | ||||
17 | Olchawa anna | ||||
18 | Pierzchała Wiktoria | ||||
19 | Pióro Wiktoria | ||||
20 | Słoniowska Julia | ||||
21 | Tott Emilia | ||||
|
|||||
13 | HOP DANCE | Kościuszki | 3 | ||
1 | Korcyl Emilia | ||||
2 | Król Zuzanna | ||||
3 | Babiarz Ewa | ||||
4 | Bugańska Patrycja | ||||
5 | Chochorowska Nadia | ||||
6 | Czop Roksana | ||||
7 | Czubaj Gabriela | ||||
8 | Dulnik Natan | ||||
9 | Frączek Emila | ||||
10 | Gieniec Ola | ||||
11 | Iwańska Katarzyna | ||||
12 | Jaworska Wiktoria | ||||
13 | Kołacz Zuzanna | ||||
14 | Król Julia | ||||
15 | Krzyżak Amelia | ||||
16 | Noga Adam | ||||
17 | Pachowicz Kamila | ||||
18 | Pierzchała Nikola | ||||
19 | Połeć Karolina | ||||
20 | Porębska Gabriela | ||||
21 | Ptasznik Marta | ||||
22 | Rolka Weronika | ||||
23 | Stefańska Marlena | ||||
24 | Tokarczyk Kamila | ||||
25 | Twardowska Oliwia | ||||
Juniorzy 12-15 - gr. Początkujacy |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | ANTY WIRUS | SP Piątkowa | 2 | ||
1 | Dagmara Wysoczańska | ||||
2 | Lipski Krystian | ||||
3 | Marmol Bartłomiej | ||||
4 | Marmol Natalia | ||||
5 | Nowakowska Kinga | ||||
6 | Smoleń Emilia | ||||
7 | Zuzanna Marczyk | ||||
|
|||||
2 | HIGH LEVEL | Węgierska | 3 | ||
1 | Adrianna Smyda | ||||
2 | Dagmara Smyda | ||||
3 | Julia Witowska | ||||
4 | Nadia Witowska | ||||
|
|||||
3 | STREFA 51 | KS TK | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
|
|||||
4 | BLACK CATS | SP Łososina | 1,5 | ||
1 | Bednarek Kinga | ||||
2 | Olchawa Żaneta | ||||
3 | Pawłowska Wiktoria | ||||
4 | Salamon Patrycja | ||||
|
|||||
5 | LOOSE LEGS | Węgierska | 2 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
|
|||||
6 | JAZZ | Węgierska | 1,5 | ||
1 | Fudel Julia | ||||
2 | Jańczyk Natalia | ||||
3 | Kokosza Julia | ||||
4 | Korcyl Emilia | ||||
5 | Królewska Dominika | ||||
6 | Michalik Sandra | ||||
7 | Paluch Justyna | ||||
8 | Porba Gabriela | ||||
9 | Szufnara Julia | ||||
|
|||||
7 | FLASH DANCE | Dance&Fitness house | 3 | ||
1 | Biernat Gabriela | ||||
2 | Bruzda Wiktoria | ||||
3 | Cetnarska Natalia | ||||
4 | Głogowska Alicja | ||||
5 | Gomulec Dominika | ||||
6 | Guniowska Paulina | ||||
7 | Kamińska Julka | ||||
8 | Kolarz Wiktoria | ||||
9 | Kołodziej Paulina | ||||
10 | Kosecka Helena | ||||
11 | Lasota Julia | ||||
12 | Pacek Patrycja | ||||
13 | Ponisz Klaudia | ||||
14 | Puścizna Patrycja | ||||
15 | Seręga Kawalec Róża | ||||
16 | Słaby Gabrysia | ||||
17 | Stachoń Magdalena | ||||
18 | Tobiasz Julia | ||||
19 | Wojcieszek Katarzyna | ||||
20 | Wójcik Zuzanna | ||||
|
|||||
8 | BODY AND SOUL | Kościuszki | 2,3 | ||
1 | Ciapała Julia | ||||
2 | Cisoń Weronika | ||||
3 | Czubaj Victoria | ||||
4 | Dominiak Antonina | ||||
5 | Jagiełka Nicola | ||||
6 | Kaja Jordan | ||||
7 | Kosidiki Nicola | ||||
8 | Leśniak Julia | ||||
9 | Leśniak Magdalena | ||||
10 | Liptak Hanna | ||||
11 | Mucha Natalia | ||||
12 | Pacholarz Marta | ||||
13 | Poręba Gabriela | ||||
14 | Skowron Julia | ||||
15 | Stelmach Maria | ||||
16 | Surma Eliza | ||||
17 | Szewczyk Katarzyna | ||||
18 | Wójcik Iwona | ||||
19 | Wójs Łucja | ||||
|
|||||
9 | NO RULES | Kościuszki | 1 | ||
1 | Ślusarczyk Weronika | ||||
2 | Górka Julia | ||||
3 | Mróz Wiktoria | ||||
START - 17:55 | |||||
Dzieci starsze do 11lat grupy zaawansowana |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | LALECZKI | Kościuszki | 2 | ||
1 | Pacholarz Marta | ||||
2 | Poręba Gabriela | ||||
3 | Szczepańska Wiktoria | ||||
4 | Biel Rita | ||||
5 | Wałczyk Łucja | ||||
6 | Bisaga Wiktoria | ||||
7 | Gawor Wiktoria | ||||
8 | Grzędzielska Gabriela | ||||
9 | Rembiasz Patrycja | ||||
10 | Banasiak-Kostecka Jagoda | ||||
11 | Dziubacka Karolina | ||||
12 | Ruchała Krystyna | ||||
|
|||||
2 | ADEEM KIDS | Adeem | 2 | ||
1 | Dybaś Blanka | ||||
2 | Kalina Tymoteusz | ||||
3 | Kudryk Nikola | ||||
4 | Maciuszek Zuzanna | ||||
5 | Oracz Antoni | ||||
|
|||||
3 | GAPKIDS | Elita | 3 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
|
|||||
4 | CZADERSI | Maxdance | 3 | ||
1 | Filipiak Maja | ||||
2 | Mądry Kalina | ||||
3 | Mysłek Klaudia | ||||
4 | Parynian Emma | ||||
5 | Pawlik Kacper | ||||
6 | Sagan Andrzej | ||||
7 | Styrna Zuzanna | ||||
8 | Wadas Julia | ||||
9 | Wadas Natalia | ||||
|
|||||
5 | ELICIAKI | Elita | 3 | ||
1 | Ciask Kornelia | ||||
2 | Łukasiewicz Julia | ||||
3 | Miszkiel Natalia | ||||
4 | Biegun Ala | ||||
5 | Drobot Julia | ||||
6 | Górska Paulina | ||||
7 | Kostka Nadia | ||||
8 | Krzyżak Julia | ||||
9 | Kuciewicz Ania | ||||
10 | Marciniec Natalia | ||||
11 | Marszaik Pauina | ||||
12 | Mółka Karolina | ||||
13 | Pabiś Ola | ||||
14 | Piszczek Maja | ||||
15 | Salomon Zosia | ||||
16 | Szatan Weronika | ||||
17 | Tobaben Nadia | ||||
18 | Wilk Amelia | ||||
19 | Żymankowska Martyna | ||||
|
|||||
6 | MC JUNIOR | Elita | 3 | ||
1 | Adamus Mikołaj | ||||
2 | Baran Zuzia | ||||
3 | Barwińska Amelia | ||||
4 | Chmielarczyk Milena | ||||
5 | Glodt Karina | ||||
6 | Gułowska Julia | ||||
7 | Konecka Iga | ||||
8 | Kubalski Kuba | ||||
9 | Kulig Gabrysia | ||||
10 | Kuś Madzia | ||||
11 | Paul Hugo | ||||
12 | Rybi Julia | ||||
13 | Skwirzyńska Maja | ||||
14 | Szczerkowska Asia | ||||
15 | Szczerkowska Zuzia | ||||
16 | Szurlej Gabrysia | ||||
17 | Szurlej Wiktoria | ||||
18 | Trębacz Dominika | ||||
19 | Trębacz Ola | ||||
20 | Zaremba Julia | ||||
21 | Zaremba Kasia | ||||
|
|||||
7 | ADEEM KIDS | Adeem | 3 | ||
1 | Czarnecka Julia | ||||
2 | Dybaś Blanka | ||||
3 | Jargut Gabriela | ||||
4 | Kalina Tymoteusz | ||||
5 | Kudryk Nikola | ||||
6 | Maciuszek Zuzanna | ||||
7 | Oracz Antoni | ||||
8 | Pajor Natalia | ||||
Juniorzy 12-15 - gr. Zaawansowana |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | ADEEM JUNIOR 1 | Adeem | 2 | ||
1 | Kotlarz Joanna | ||||
2 | Kroczek Marcelina | ||||
3 | Kulpa Aleksandra | ||||
4 | Miczołek Nikodem | ||||
5 | Migacz Natalia | ||||
6 | Pawlik Natalia | ||||
7 | Sawicka Weronika | ||||
|
|||||
2 | Dance Army | Elita | 3 | ||
1 | Drab Klaudia | ||||
2 | Durlak Alicja | ||||
3 | Gacek Szczepan | ||||
4 | Gręda Alicja | ||||
5 | Kapusta Zuzia | ||||
6 | Kostka Helena | ||||
7 | Kotula Patrycja | ||||
8 | Mierzwa Karolina | ||||
9 | Nasiadko Zosia | ||||
10 | Nawała Weronika | ||||
11 | Paluszewska Weronika | ||||
12 | Przetocka Martyna | ||||
13 | Przetocki Kacper | ||||
14 | Starzyk Julianna | ||||
|
|||||
3 | ADEEM JUNIOR 2 | Adeem | 2 | ||
1 | Górka Wiktoria | ||||
2 | Krężel Żaneta | ||||
3 | Leonow Zofia | ||||
4 | Stryna Zuzanna | ||||
5 | Szymin Martyna | ||||
6 | Świerczek Natalia | ||||
7 | Tokarz Julia | ||||
|
|||||
4 | GAPSINKI | Elita | 3 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
|
|||||
5 | ELITA TEENS | Elita | 3 | ||
1 | Cebula Magda | ||||
2 | Gródek Alicja | ||||
3 | Kowalik Iza | ||||
4 | Kowalik Karolina | ||||
5 | Kurleto Eliza | ||||
6 | Limanówka Oliwia | ||||
7 | Mączka Agata | ||||
8 | Noga Wiktoria | ||||
9 | Orzechowska Natalia | ||||
10 | Paruzel Estera | ||||
11 | Przetocka Oliwia | ||||
12 | Pyl Julia | ||||
13 | Sierant Szymon | ||||
14 | Warchoł Aleksandra | ||||
6 | ADEEM JUNIOR | Adeem | 2 | ||
1 | Kotlarz Joanna | ||||
2 | Krężel Żaneta | ||||
3 | Kroczek Marcelina | ||||
4 | Kulpa Aleksandra | ||||
5 | Leonow Zofia | ||||
6 | Mastalerz Julia | ||||
7 | Miczołek Nikodem | ||||
8 | Migacz Natalia | ||||
9 | Oleksy Aleksandra | ||||
10 | Pawlik Natalia | ||||
11 | Sawicka Weronika | ||||
12 | Świerczek Natalia | ||||
Młodzież do 25lat - gr. Zaawansowana |
|||||
Lp | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
|
|||||
1 | SO BEAT CREW | Sobeat | 2,5 | ||
1 | Bochenek Oliwia | ||||
2 | Borys Wioletta | ||||
3 | Guzik Zuzanna | ||||
4 | Wańczyk Justyna | ||||
5 | Wasowska Karolina | ||||
2 | BLACK WIDOWS | Węgierska | 1,55 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
|
|||||
3 | Flame | Elita | 3 | ||
1 | Burda Anita | ||||
2 | Crisanti Maria | ||||
3 | Fyda Agata | ||||
4 | Gacek Szczepan | ||||
5 | Golonka Paula | ||||
6 | Gumulak Nina | ||||
7 | Janik Julia | ||||
8 | Janik Weronika | ||||
9 | Klimek Kamila | ||||
10 | Kłosiewicz Gabrysia | ||||
11 | Kostka Helena | ||||
12 | Kuc Wiktoria | ||||
13 | Marcjan Maja | ||||
14 | Michta Jagoda | ||||
15 | Natalia Orzechowska | ||||
16 | Noga Wiktoria | ||||
17 | Okarmus Weronika | ||||
18 | Oleńska Kinga | ||||
19 | Oliwia Przetocka | ||||
20 | Ozimek Beata | ||||
21 | Piekarska Kasia | ||||
|
|||||
4 | ADEEM TEAM | Adeem | 2 | ||
1 | Gargula Klaudia | ||||
2 | Kowalik Julia | ||||
3 | Maciak Marcelina | ||||
4 | Migacz Justyna | ||||
5 | Olech Paulina | ||||
6 | Pawłowska Zofia | ||||
7 | Rzeszuto Klaudia | ||||
|
|||||
5 | WS | WirDance | 2,5 | ||
1 | Bukańska Kamila | ||||
2 | Dudczyk Julia | ||||
3 | Legutko Izabela | ||||
4 | Majewska Aleksandra | ||||
5 | Migacz paulina | ||||
6 | Podkanowicz Gabriela | ||||
7 | Wacławik Eliza | ||||
6 | MDS | Maxdace | 3 | ||
1. Krawczyk Karolina | |||||
2. Trzebunia Aleksandra | |||||
3. Kuś Justyna | |||||
4. Bednarz Natalia |
Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć
Regulamin - Taniec Nowoczesny - zobacz
Karta zgłoszeń - Taniec Nowoczesny - zobacz