Ze względu na dużą Ilość nadesłanych zgłoszeń BLOK II rozpoczynamy o 13:30 (rejestracja do 13:00, pozostałe bloki bez zmian)
Break Dance - godz. 12:00 - ul. Węgierska 9a
Taniec NOWOCZESNY - prosimy o zapoznanie się z kolejnością startową.
ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU REJESTRACJI godz. 8:30 rozpoczynamy pierwsze konkurencje !!! Rejestracji należy dokonać nie później niż 30 minut przed ROZPOCZECIEM danej kategorii.
REJESTRACJA, lista startowa, wyniki na żywo klas H, G, F, E, D, C, B
P R O G R A M - 18 luty 2017 - kliknij by rozwinąć
Nowy Sącz – FESTIWAL TAŃCA 18 luty 2017
II LO w Nowym Sączu, ul. Żeromskiego 16
KATEGORIA |
BLOK |
Zakończenie rejestracji |
Rozpoczęcie turnieju |
||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
Nowoczesny DEBIUTY |
1 |
08:30 |
09:00 | ||
Nowoczesny PODSTAWOWY |
1 |
||||
Nowoczesny ZAAWANSOWANY |
1 |
||||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
Break Dance |
2 |
11:00 |
12:00 |
||
do 7 H |
2 |
13:00 | 13:30 | ||
8 - 9 H | 2 | ||||
8 - 9 G | 2 | ||||
10 - 13 G |
2 |
||||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
8 - 9 F |
3 |
13:30 |
14:30 |
||
10 - 11 F |
3 |
||||
12 - 13 F |
3 |
||||
przedszkole | 3 | ||||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
10 - 11 E |
4 |
14:30 |
15:30 |
||
12 - 13 E |
4 |
||||
14 - 15 E |
4 |
||||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
12 - 13 D | 5 | 16:30 | 17:30 | ||
10 - 11 D |
5 |
||||
14 - 15 D | 5 | ||||
powyżej 15 C | 5 | ||||
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- | |||||
14 - 15 C |
6 |
18:30 |
19:30 |
||
14 - 15 B |
6 |
||||
pow 15 B |
6 |
Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć
Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)
STOLIK |
MIEJSCE |
||||
A |
B |
C |
D |
||
1 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
2 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
3 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
4 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
5 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
6 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
7 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
8 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
9 |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
10 |
REZERWACJA |
REZERWACJA | REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
11 |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
REZERWACJA |
|
12 |
REZERWACJA |
REZERWACJA | REZERWACJA | REZERWACJA | |
13 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
14 |
wolne | wolne | wolne | wolne | |
15 |
wolne |
wolne |
wolne | wolne | |
16 |
REZERWACJA |
REZERWACJA | REZERWACJA | wolne |
Przedszkolaki - kliknij by rozwinąć
Taniec towarzyski ROZPOCZĘCIE - godz. 14:30 - kliknij by rozwinąć
PARA | Nazwisko | Imię | Placówka | Nazwisko | Imię | Placówka |
1 | Kosińska | Oliwia | Promyczek 2 | Florczyk | Emilia | Promyczek 2 |
2 | Kęska | Joanna | Biały Klasztor 1 | Banach | Paweł | KSP-Helena, kl.0 |
3 | Pierzga | Natalia | Pszczółka Maja 1 | Gasparski | Tymon | Ojciec Pio |
4 | Jagiełka | Oliwia | Pszczółka Maja 2 | Fiut | Bogdan | Ojciec Pio |
5 | Kliś | Hanna | Siostry Felicjanki 2 | Piotrowski | Piotr | Siostry Felicjanki 2 |
6 | Tokarz | Julia | Biały Klasztor 2 | Zieliński | Maciej | Przedszkole-Wielogłowy 1 |
7 | Kądziołka | Karolina | Ojciec Pio | Skoczeń | Kacper | Ojciec Pio |
8 | Bacia | Gabriela | Biały Klasztor 3 | Michałek | Anna | Biały klasztor 3 |
9 | Karaś | Laura | Danapis 4 | Zemła | Natalia | Danapis 4 |
10 | Tatar | Jarek | Biały Klasztor 4 | Sowa | Oliwia | Biały Klasztor 4 |
11 | Marszałek | Gabriela | Danapis 2 | Chlebek | Jakub | Danapis 2 |
12 | Wierzbanowski | Filip | Biały Klasztor 1 | Wójcik | Emilia | Biały Klasztor 1 |
13 | Ogar | Oliwia | Biały Klasztor 1 | Galara | Piotr | Biały Klasztor 1 |
14 | Szczecina | Szymon | Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne | Jędrzejczyk | Julia | Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne |
15 | Turska | Weronika | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 | Kądziołka | Nikola | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 |
16 | Lech | Lilianna | Biały Klasztor 2 | Osuchowska | Julia | Wesołe Skrzaty 1 |
17 | Gocek | Barbara | Siostry Felicjanki 1 | Lenartowicz | Maja | Siostry Felicjanki 2 |
18 | Adamek | Grzegorz | Promyczek 3 | Rzeszuto | Aleksandra | Promyczek 3 |
19 | Florczyk | Anna | Promyczek 2 | Mordarski | Jakub | Promyczek 2 |
20 | Piwowar-Ali | Amelia | Promyczek 3 | Zasowska | Maja | Promyczek 3 |
21 | Lenart | Zuzanna | Promyczek 2 | Staniszewska | Anna | Promyczek 1 |
22 | Kajder | Bartosz | Danapis 2 | Piotrowska | Antonina | Danapis 2 |
23 | Śmierciak | Kacper | Przedszkole-Wielogłowy 2 | Górowska | Beata | Przedszkole-Wielogłowy 2 |
24 | Mateja | Tomasz | Przedszkole-Wielogłowy 3 | Zając | Izabela | Przedszkole-Wielogłowy 3 |
25 | Wańczyk | Przemysław | Sp Piątkowa -0b | Szczepaniak | Maria | Sp Piątkowa -0b |
26 | Greczek | Kacper | Sp Piątkowa -0b | Herzberg | Lena | Sp Piątkowa -0b |
1 | Dobrowolski | Igor | Sportowe Nawojowska 2 | |||
2 | First | Zuzanna | Oddział przedszkolny-Grybów | |||
3 | Górka | Jakub | Sp Piątkowa -0b | |||
4 | Krzak | Zofia | Danapis 3 | |||
5 | Lorek | Lena | Przedszkole-Wielogłowy 1 | |||
6 | Łukasik | Jakub | Piątkowa 1 | |||
7 | Łukasik | Jan | Sportowe Nawojowska 2 | |||
8 | Maciuszek | Patrycja | Oddział przedszkolny-Grybów | |||
9 | Oleksy | Franciszek | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 | |||
10 | Petryszak | Jan | Biały Klasztor 2 | |||
11 | Skraba | Patrycja | Oddział przedszkolny-Grybów | |||
12 | Stępień | Julia | Sp Piątkowa -0b | |||
13 | Ogurek | Maksymilian | Felicjanki | |||
14 | Żołna | Wiktoria | Sportowe Nawojowska 2 |
Taniec nowoczesny - liknij by rozwinąć
Lp. | Nazwisko | Imię | Placówka |
1 | Jędrzejczyk | Julia | Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne |
2 | Lech | Liliana | Biały Klasztor 2 |
3 | Marczyk | Julia | Biały Klasztor 2 |
4 | Wójtowicz | Oliwia | Biały Klasztor 3 |
5 | Kądziołka | Nikola | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 |
6 | Oleksy | Franciszek | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 |
7 | Turska | Weronika | Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 |
8 | Kosińska | Oliwia | Promyczek 2 |
9 | Adamek | Grzegorz | Promyczek 3 |
10 | Rzeszuto | Aleksandra | Promyczek 3 |
11 | Zasowska | Maja | Promyczek 3 |
12 | Greczek | Kacper | Piątkowa -0b |
13 | Skoczeń | Kacper | Przedszkole Ojca Pio |
14 | Zawiślan | Zuzanna | Przedszkole Ojca Pio |
15 | Ziobrowski | Dominik | Przedszkole Ojca Pio |
16 | Chlebek | Jakub | Danapis 2 |
17 | Marszałek | Gabriela | Danapis 2 |
18 | Mandryk | Aleksandra | Danapis 3 |
19 | Gocek | Barbara | Siostry Felicjanki 1 |
20 | Kliś | Hanna | Siostry Felicjanki 2 |
21 | Lenartowicz | Maja | Siostry Felicjanki 2 |
22 | Piotrowski | Piotr | Siostry Felicjanki 2 |
23 | Filipek | Konrad | Sportowe-Dunajcowa 3 |
24 | Dobrowolski | Igor | Sportowe-Nawojowska 2 |
25 | Pióro | Adam | Sportowe-Nawojowska 2 |
26 | Żołna | Wiktoria | Sportowe-Nawojowska 2 |
27 | Łukasik | Jan | Sportowe-Nawojowska 2 |
28 | First | Zuzanna | Oddział Przedszkolny przy Sp nr 1 w Grybowie |
29 | Górowska | Beata | Przedszkole-Wielogłowy 2 |
30 | Michałek | Anna | Balet-Klasztor |
31 | Opalska | Zofia | Balet-Klasztor |
32 | Popiela | Zofia | Balet-Klasztor |
33 | Popiela | Hanna | Balet-Klasztor |
34 | Sekuła | Alicja | Balet-Klasztor |
35 | Skrzyńska | Katarzyna | Balet-Klasztor |
36 | Sromek | Lena | Balet-Klasztor |
37 | Wójcik | Emilia | Balet-Klasztor |
38 | Wójtowicz | Oliwia | Balet-Klasztor |
39 | Wysowska | Julia | Balet-Klasztor |
40 | Zdunek | Maria | Balet-Klasztor |
41 | Łukasik | Olga | Balet-Klasztor |
42 | Petryszak | Julia | Biały Klasztor |
43 | Kruczek | Emilia | Biały Klasztor |
44 | Sromek | Lena | Biały Klasztor |
Taniec nowoczesny - kliknij by rozwinąć
Kategorie Hip - hop, Show Dance, Dancehall - kliknij by rozwinąć
• do 7 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 8:40 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Queen and King | Barcice | 01:30 | ||
1 | Gawlak Julia | ||||
2 | Mułka Aleksandra | ||||
3 | Bartłomiej Janczak | ||||
4 | Kożuch Jakub | ||||
5 | Grucela Ania | ||||
6 | Grucela Zofia | ||||
7 | Grucela Madzia | ||||
8 | Jańczak Karina | ||||
9 | Monika Kurzeja | ||||
………… | Dancing Stars | Skrudzina | 01:20 | ||
1 | Gajewska Estera | ||||
2 | Klimek Laura | ||||
3 | Pasoń Roksana | ||||
4 | Romanowska Ewa | ||||
5 | Szczygieł Paulina | ||||
…… | Minieliciaki | Elita - Kraków | |||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
…………………… | Zeróweczka | KSP- "0" | 03:00 | ||
1 | Śliwa Kacper | ||||
2 | Popielec Alicja |
• do 11 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 08:49 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Luzaki | Piatkowa | 01:10 | ||
1 | Greczek Klaudia | ||||
2 | Baran Aleksandra | ||||
3 | Smoleń Filip | ||||
4 | Wojcik Kamila | ||||
5 | SPiewak Zuzia | ||||
………… | Baterfly | Grybów | 01:26 | ||
1 | Litawa Paulina | ||||
2 | Mordarska ALeksandra | ||||
3 | Ogorzały Aneta | ||||
4 | Ogorzały Patrycja | ||||
5 | Obrzut Dominika | ||||
6 | ................ | ||||
………… | Fireball | Ptaszkowa | 01:53 | ||
1 | Ciuła Miłosz | ||||
2 | kiełbasa AleksandrA | ||||
3 | KRÓL kATARZYNA | ||||
4 | Michalik Marta | ||||
5 | Michalik Wiktoria | ||||
6 | Michalik Agnieszka | ||||
7 | Mróz Martyna | ||||
8 | Radzik Karol | ||||
9 | Zielińska Maria | ||||
10 | Zielińska Paulina | ||||
11 | Bochenek Kinga | ||||
12 | Bochenek Aleksranda | ||||
………… | Yo | Łososina | 00:57 | ||
1 | Otylia | ||||
2 | Alicja | ||||
3 | Słomka Oliwia | ||||
4 | Olga Ciaston | ||||
5 | Kornelia | ||||
6 | Anna | ||||
7 | oliwia | ||||
………… | Sweet Candy | Rąbkowa | 01:07 | ||
1 | Dominik Karolina | ||||
2 | Gromadzka Gabriela | ||||
3 | Krwal Justyna | ||||
4 | Kubacka Natalia | ||||
5 | Maciaś oliwia | ||||
………… | Diamond | Popowice | 01:24 | ||
1 | Wiktoria Jurek | ||||
2 | Aleksadnra Korona | ||||
3 | Karolina Kurzeja | ||||
4 | Oliwia Bielak | ||||
5 | |||||
………… | TEam Pauliny | WirDance | 01:21 | ||
1 | Basiaga Karol | ||||
2 | Baran Zuzia | ||||
3 | Chęsiak Julia | ||||
4 | Cisoń Zuzia | ||||
5 | Gargas Zuzia | ||||
6 | Janisz Wiktoria | ||||
7 | Jankowicz Julia | ||||
8 | Jurczyk Emilia | ||||
9 | Mężyk Zuzia | ||||
10 | Mirek MAtylda | ||||
11 | Młynarczyk Julia | ||||
12 | Niemiec Joanna | ||||
13 | Ruchała Krysia | ||||
14 | Sucharska Zuzia | ||||
15 | Tarnawska Dominika | ||||
16 | Tatarynowicz Martna | ||||
17 | Wójs Barbara | ||||
18 | Wygoda Juli | ||||
……………….. | FUN KIDS | DWÓR CZECZÓW Kraków | 02:09 | ||
1 | Julia | ||||
2 | Gabrysia | ||||
3 | Kuba | ||||
4 | Weronika | ||||
5 | Zuzia | ||||
6 | Łucja | ||||
7 | Lila | ||||
8 | Magda | ||||
…………….. | TK TEENS | Sportowy Klub TK | 01:20 | ||
1 | Martyna | ||||
2 | Maja | ||||
3 | Anna | ||||
4 | Martyna | ||||
5 | Sonia | ||||
6 | Ania | ||||
…… | Eliciaki | Elita - Kraków | 03:02 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
………………………. | ".…………….." | Swing - Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
…………………. | Tan-tancerki | Sp Wielogłowy | 03:00 | ||
1 | Dziubacka Julia | ||||
2 | Gołąb Oliwia | ||||
3 | Izworska Emilia | ||||
4 | Pawlik Paulina | ||||
5 | Popiela Alicja | ||||
6 | Wójs Julia | ||||
………………….. | Sześciopak | KSP-Helena | 03:00 | 1 | Zuzanna Basiaga |
2 | Julia Maśnica | ||||
3 | Sromek Julia | ||||
4 | Czoch Anna | ||||
5 | Ciapała Anna | ||||
6 | Sucharska Zuzanna | ||||
……………………… | Formaja Magic | 02:57 | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
……………………. | Formaja Fuego | 01:33 | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
……………………… | Kiss Dance | Dance & fitness house Bochnia | 02:43 | 1 | |
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
Sp 21 | 3 | 1 | Ferretti Anna | ||
2 | Hajduk Emilia | ||||
3 | Jarząb Julia | ||||
Sp 3 | 01:30 | 1 | Babik Julia | ||
2 | Golenia Magdalena | ||||
3 | Nowak Wiktoria | ||||
4 | Wesołowska Zuzanna | ||||
Sp 17 | 01:30 | 1 | Aleksander Sandra | ||
2 | Gębska Magdalena | ||||
3 | Gizicka Karolina | ||||
4 | Gryzło Patrycja | ||||
5 | Gryzło Małgorzata | ||||
6 | Jaworska Ameli | ||||
7 | Kropiwnicka Julia | ||||
8 | Leśniak Ilona | ||||
9 | Michalik Dorota | ||||
10 | Nowotarski Borys | ||||
11 | Ptak Oliwia | ||||
12 | Zarabska Julia | ||||
Sp Zawada | 01:40 | 1 | Janur Julia | ||
2 | Włodarz Amelia |
• Duety do 12 lat ROZPOCZĘCIE 09:34 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Zuzia Baran | |
2 | Gabrysia Malinowska | ||||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Julia Gułowska | ||
2 | Helena Kostka | ||||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Weronika Szatan | ||
2 | Nadia Tobaben | ||||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Iza Kowalik | ||
2 | Karolina Kowalik | ||||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Faith Cole | ||
2 | Estera Paruzel | ||||
…………….. | TOP DANCE | Dom Kultury Rybitwy | 1 | ||
1 | Kalina Kraszewska | ||||
2 | Alicja Cholewa | ||||
………………… | 1 | ||||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | Szymon Nizioł | |||
2 | Zuzanna Dziedzic | ||||
• do 9 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA - kliknij by zobaczyć
Zespół
• do 11 lat - GRUPY POCZĄTKUJĄCE, MINI FORMACJA (do 7os.)
Zespół
• do 11 lat - GRUPY POCZĄTKUJĄCE, FORMACJA (do 24os.) 09:42- kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Hop Dance | WirDance | 02:06 | ||
1 | Karolina Połeć | ||||
2 | Ewa Babiarz | ||||
3 | Nadia chochorowska | ||||
4 | Patrycja Bugańska | ||||
5 | Nicole pierzchała | ||||
6 | Adam Noga | ||||
7 | Natan Dulnik | ||||
8 | Zuzia Zając | ||||
9 | Zuzia Basiaga | ||||
10 | Wiktoria Jaworska | ||||
11 | Kamila Pachowicz | ||||
12 | Oliwia Twardowska | ||||
13 | Oliwia Poręba | ||||
14 | Natalia Kmiecik | ||||
15 | Roksana Czop | ||||
16 | Marysia Ptasznik | ||||
17 | Weronika Janik | ||||
18 | Emila Korcyl | ||||
19 | Ola Gieniec | ||||
………… | Dancehall Junior | WirDance | 01:01 | ||
1 | Julia Kokosza | ||||
2 | Julia Szufnara | ||||
3 | Wiktoria Jaworska | ||||
4 | Natalia Kmiecik | ||||
5 | Karolina Połeć | ||||
6 | Emilia Niedzielska | ||||
7 | Julita Górowska | ||||
8 | Ada Jaskółka | ||||
9 | Marysia Szczepaniak | ||||
10 | Asia Tarasek | ||||
11 | Natalia Pacyna | ||||
12 | Inez Legutko | ||||
………. | FURIA | DWÓR CZECZÓW Kraków | 02:22 | ||
1 | Amelia Wąsiołek | ||||
2 | Gabriela Chowaniec | ||||
3 | Julia Konik | ||||
4 | Magdalena Kasperkiewicz | ||||
5 | Wiktoria Badoń | ||||
6 | Kinga Figacz | ||||
7 | Kamila | ||||
8 | Gabriela Janik | ||||
9 | Julia Garwol | ||||
…… | MC Junior | Elita - Kraków | 03:02 | ||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
16 | |||||
………………………………… | CREW | 02:22 | 1 | Monika Gacek | |
2 | Amelia Śmietana | ||||
3 | Gabriela Bugiel | ||||
4 | Amelia Żmuda | ||||
5 | Julia Bolek | ||||
6 | Kinga Żarczyńska | ||||
7 | Natalia Żmuda | ||||
8 | Wiktoria Kozik | ||||
9 | Dominika Bryła | ||||
10 | Emilia Grochal | ||||
11 | Katarzyna Milowska | ||||
12 | Karolina Zaleńska | ||||
Słowacja | 1 | Dávid Ivančo | |||
2 | Damián Ivančo | ||||
3 | Marko Lazor | ||||
4 | Tobias Kaiser | ||||
5 | Tamara Fučeková | ||||
6 | Filip Tkáč | ||||
7 | Bianka Reindlová | ||||
8 | Sebastián Vavrek |
• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANA, MINI FORMACJA (do 7os.)
Zespół
• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANA, FORMACJA (do 24os.) ROZPOCZĘCIE 09:59 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………. | CZADERSI | DWÓR CZECZÓW Kraków | 02:45 | ||
1 | Zuzanna Styrna | ||||
2 | Emma Parynian | ||||
3 | Andrzej Sagan | ||||
4 | Kacper Pawlik | ||||
5 | Kalina Mądry | ||||
6 | Maja Filipiak | ||||
7 | Julia Wadas | ||||
8 | Natalia Wadas | ||||
……………. | CZADERSI | DWÓR CZECZÓW Kraków | 1 | Zuzanna Styrna | |
2 | Emma Parynian | ||||
3 | Andrzej Sagan | ||||
4 | Kacper Pawlik | ||||
5 | Kalina Mądry | ||||
6 | Maja Filipiak | ||||
7 | Julia Wadas | ||||
8 | Natalia Wadas | ||||
9 | Klaudia Mysłek |
• do 11 lat - SOLIŚCI ROZPOCZĘCIE 10:05 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……….. | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 1 | 1 | IGA MODRZEJEWSKA | |
………. | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 1 | 1 | MILENA SUROWIEC | |
…………. | DWÓR CZECZÓW Kraków | 1 | 1 | Alicja Cholewa | |
……………. | DWÓR CZECZÓW Kraków | 1 | 1 | Magda Kasperkiewicz | |
……….. | DWÓR CZECZÓW Kraków | 1 | 1 | Julia Konik | |
…………. | DWÓR CZECZÓW Kraków | 1 | 1 | Kalina Kraszewska | |
………….. | Elita - Kraków | 1 | 1 | Ala Gródek | |
……. | Elita - Kraków | 1 | 1 | Emila Dubiel | |
……. | Elita - Kraków | 1 | 1 | Lena Łabuś | |
………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Zosia Piejak | |
……………….. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Nikola Ważydrąg | |
…………. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Nikola Hoffer | |
………………. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Elena Kubies | |
………………. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Magda Okulicka |
• 12 – 15 lat - SOLISCI ROZPOCZĘCIE 10:23 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……. | Elita - Kraków | 1 | 1 | Weronika Janik | |
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Gabriela Czachurska | ||
……… | WirDance | 1 | 1 | Patrycja Buganska | |
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Gabriela Machał | ||
WirDance | 1 | 1 | Gabrysia Poręba | ||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Kamila Żurek | ||
….. | WirDance | 1 | 1 | Emilia Korcyl | |
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Julia Kamińska | ||
….. | WirDance | 1 | 1 | Jagiełka Natalia | |
….. | WirDance | 1 | 1 | Karolina Połeć | |
…………………….. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Natalia Czachurska | |
………………… | Wirdance | 1 | 1 | Mucha Natalia | |
…… | WirDance | 1 | 1 | Marta Pacholarz | |
…… | WirDance | 1 | 1 | Julia Leśniak | |
………….. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Dominika Gomulec |
• 12 – 15 lat - GRUPA POCZĄTKUJACY ROZPOCZĘCIE 10:36 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Body and Soul | WirDance | 01:30 | ||
1 | Bochniarz Nicole | ||||
2 | Klaudia Kmak | ||||
3 | Knapek Kamila | ||||
4 | Leśniak Julia | ||||
5 | Matyaszek Kornelia | ||||
6 | Poręba Gabriela | ||||
7 | Rusinek Paulina | ||||
8 | Rybska natalia | ||||
9 | Skowron Julia | ||||
10 | Weber Wiktoria | ||||
11 | Liber Martyna | ||||
12 | Żołądź Kinga | ||||
…………… | MDS | DWÓR CZECZÓW Kraków | 03:00 | ||
1 | Ola Trzebunia | ||||
2 | Emilia Fryda | ||||
3 | Justyna Kuś | ||||
4 | Wiktoria Mucha | ||||
5 | Iga Stasiak | ||||
…………….. | MDS TEENS | DWÓR CZECZÓW Kraków | 03:00 | 1 | Daria Wojtoń |
2 | Marysia Grabowska | ||||
3 | Martyna Szczurek | ||||
4 | Nikola Drożdż | ||||
5 | Tomek Kowalski | ||||
6 | Szymon Wantuch | ||||
7 | Kinga Juras | ||||
8 | Ania Kowalska | ||||
……………….. | Poplątani | Swing - Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
………………………… | "……………." | Swing - Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
……. | Dance Army | Elita - Kraków | |||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
………………….. | Dance Army | Dance & fitness house Bochnia | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
16 | |||||
17 | |||||
18 | |||||
19 | |||||
20 | |||||
21 | |||||
22 | |||||
23 | |||||
24 |
• 12 – 15 lat - GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 10:54 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | The Search | WirDance | 01:44 | ||
1 | Marta Pacholarz | ||||
2 | Natalia Mucha | ||||
3 | Jagoda Gancerz | ||||
4 | Aleksandra Czaja | ||||
5 | Emilia Korcyl | ||||
6 | Agnieszka Kozik | ||||
7 | Maja Orzechowska | ||||
………… | Black Beast | WirDance | 02:45 | ||
1 | Nicole Jageiłka | ||||
2 | Nicole Bochniarz | ||||
3 | Maja Ryfiak | ||||
4 | Weronika Cisoń | ||||
5 | Julia Leśniak | ||||
6 | Hanna Liptak | ||||
7 | Natalia Mucha | ||||
8 | Justyna Paluch | ||||
9 | Marta Pacholarz | ||||
………….. | MDS | DWÓR CZECZÓW Kraków | 03:00 | 1 | Ola Trzebunia |
2 | Emilia Fryda | ||||
3 | Justyna Kuś | ||||
4 | Wiktoria Mucha | ||||
5 | Iga Stasiak | ||||
………………. | NEW FRESH | Dance & fitness house Bochnia | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
16 | |||||
17 |
• do 11 lat - GRUPY ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:06 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……. | MC | Elita - Kraków | |||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 |
• 12 – 15 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:12 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……… | Bang! Oops, Sorry | Iskra - Kraków | 02:39 | ||
1 | Julia Hajduk | ||||
2 | Maja Cempura | ||||
3 | Daria Molczyk | ||||
4 | Zuzanna Herniczek | ||||
5 | Anna Grabis | ||||
6 | Julia Sałustowicz | ||||
7 | Joanna Bień | ||||
8 | Ola Dulewicz | ||||
9 | Monika Migo | ||||
10 | Zuzanna Kwatera | ||||
11 | Ola Stępień | ||||
12 | Olga Szpak | ||||
13 | Monika Przybyło | ||||
14 | Zosia Matusiak | ||||
15 | Dawid Dubiel | ||||
16 | Paula Bednarz |
• do 25 lat - GRUPA POCZĄTKUJĄCA ROZPOCZĘCIE 11:15 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Flawless Crew | WirDance | 01:20 | ||
1 | Magdalna Leśniak | ||||
2 | Ola Mrowca | ||||
3 | Sandra Głuszczyk | ||||
4 | Karolina Najduch | ||||
5 | Eliza Jasińska | ||||
6 | Ines Palej | ||||
7 | Wiktoria Maciak | ||||
8 | Julia Leśniak | ||||
9 | Justyna Paluch | ||||
10 | Alicja Mierzwińska | ||||
• do 25 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:22 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………….. | JUST CREW | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 02:30 | ||
1 | ALEKSANDRA KĘDRA | ||||
2 | MONIKA MICHALSKA | ||||
3 | MAGDALENA SZYNDLER | ||||
4 | AGNIESZKA SĘK | ||||
5 | SARA KULAWIK | ||||
6 | DOMINIKA SŁOWIK | ||||
7 | MONIKA BIEROŃSKA | ||||
…… | Flame | Elita - Kraków | |||
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
………………….. | 7chins | Wirdance | 1 | Podkanowicz Gabriela | |
2 | Zatorska Magdalena | ||||
3 | Bukańska Kamila | ||||
4 | Dudczyk Julia | ||||
5 | Wacławik Eliza | ||||
6 | Poręba Piotr | ||||
7 | Piprek Paweł | ||||
…………………… | BLVCK | Dance & fitness house Bochnia | 3:00 | 1 | |
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 |
Kategorie Breakdance - kliknij by rozwinąć
• Break Dance Walki 3 VS 3 - kliknij by zobaczyć
Zespół
• Break Dance do lat 16 - kliknij by zobaczyć
Zespół
• Break Dance powyżej lat 16 - kliknij by zobaczyć
Zespół
Kategorie Współczesny, Balet, Modern, Jazz - kliknij by rozwinąć
• do 7 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 11:30 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………………………. | kotki | WirDance | 01:05 | 1 | Maria Zdunek |
2 | Olga Łukasik | ||||
3 | Julia Wysowska | ||||
4 | Oliwia Wójtowiz | ||||
5 | Katarzyna Skrzyńska | ||||
6 | Zofia Popiela | ||||
7 | Hanna Popiela | ||||
8 | Jagoda Hruby | ||||
9 | Anna Michałek | ||||
10 | Alicja Sekuła | ||||
11 | Emilia Wójcik | ||||
…………………….. | taniec kwiatów | WirDance | 02:12 | 1 | Natalia Jasińska |
2 | Zuzanna Baran | ||||
3 | Antonina Baran | ||||
4 | Beata Górowska | ||||
5 | Lena Durałek | ||||
6 | Aleksandra Horowska | ||||
7 | Alicja Szczurek | ||||
8 | Milena Janczura | ||||
9 | Marlena Stefańska | ||||
10 | Roksana Koszkul | ||||
11 | Anna Dutka |
• do 11 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 11:36 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | Blue Flowers | WirDance | 01:50 | ||
1 | Julia Leśniak | ||||
2 | Emilia Korcyl | ||||
3 | Zuzia Halczak | ||||
4 | Zuzia Urbańska | ||||
5 | Natalia Włodarczyk | ||||
6 | Gabrysia Halczak | ||||
7 | Ola Gieniec | ||||
………… | Jungle | WirDance | 01:00 | ||
1 | Bugańska Patrycja | ||||
2 | Cisoń maja | ||||
3 | Duch Martyna | ||||
4 | Noga Adam | ||||
5 | Pachowicz Kamila | ||||
6 | Szumlin Karolina | ||||
7 | Węgrzyn Daria | ||||
8 | Wolak Kinga | ||||
9 | Skowron Julia | ||||
…………………… | Kids Fun ballet |
Swing-Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
……………………….. | Happy disco | Swing-Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
……………………… | poleczka | WirDance | 01:06 | 1 | Antonina Bugajska |
2 | Joanna Grzegorzek | ||||
3 | Lena Tokarczyk | ||||
4 | Martyna Krawczyk | ||||
5 | Joanna Rokosz | ||||
6 | Kornelia Szumlańska | ||||
7 | Patrycja Piwowar | ||||
8 | Gabriela Szumlańska | ||||
9 | Anna Litwińska | ||||
10 | Weronika Kuźma | ||||
11 | Julia Cepiga | ||||
12 | Julia Foryś | ||||
13 | Julia Grzegorzek | ||||
14 | Aleksandra Krawczyk | ||||
15 | Julia Poparda |
• do 7 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA ROZPOCZĘCIE 11:46 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………………….. | Happy disco | Swing-Żywiec | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 |
• do 9 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA ROZPOCZĘCIE 11:50 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………………… | baleriny | WirDance | 02:41 | 1 | Wiktoria Kantor |
2 | Zuzanna Lenart | ||||
3 | Gabriela Jojczyk | ||||
4 | Iga Adamczyk | ||||
5 | Amelia Obrzud | ||||
6 | Amelia Krzyżak |
• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWASOWANA, FORMACJA (do 24os.) ROZPOCZĘCIE 11:58 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……… | JUST ART KIDS | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 03:00 | ||
1 | MARCELINA KORZEC | ||||
2 | JULIA DOMINIK | ||||
3 | EDYTA JEDLECKA | ||||
4 | KAMILA KUZAK | ||||
5 | KATARZYNA STANISŁAWSKA | ||||
6 | IGA MODRZEJEWSKA | ||||
7 | JULIA KAWA | ||||
8 | WERONIKA STANULA | ||||
9 | MILENA SUROWIEC | ||||
10 | OLIWIA ŁYSIK | ||||
11 | ANNA WILCZYŃSKA | ||||
12 | MARTYNA GROCHAL | ||||
13 | LAURA ŁACHUT | ||||
………………………… | Wirujące tancerki | WirDance | 01:34 | 1 | Karolina Dziubacka |
2 | Rita Biel | ||||
3 | Gabriela Grzędzielska | ||||
4 | Wiktoria Szczepańska | ||||
5 | Gabriela Poręba | ||||
6 | Jagoda Banasiak-Kostecka | ||||
7 | Patrycja Rembiasz | ||||
8 | Lena Iljuczonek | ||||
9 | Wiktoria Bisaga |
• do 7 lat - SOLIŚCI - ROZPOCZĘCIE 12:03 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Lena Łabus | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Emilia Dubiel |
• do 11 lat - SOLIŚCI - ROZPOCZĘCIE - 12:07 kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
1 | 1 | Marysia Wądko | |||
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Wiktoria Czechowicz | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Emilia Krecioch | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Milena Chmielarczyk | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Zosia Piejak | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Maja Skwirzynska | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Weronika Łuczkowska | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Emilia Bienas | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Nela Walczyk | |
…………………….. | FunkyFree Dance Studio | 1 | 1 | Blanka Lasek | |
………………….. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Sylwia Wielgus |
• 12 - 15 lat - SOLIŚCI - ROZPOCZĘCIE 12:20 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………. | 1 | 1 | Puścizna Patrycja | ||
…………… | 1 | 1 | Angele Villanueva | ||
……….. | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 1 | 1 | ANITA BOBA | |
…………………… | Elita - Kraków | 1 | 1 | Anita Studnicka | |
Elita - Kraków | 1 | 1 | Natalia Kukla | ||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Olga Kurylo | ||
…………………….. | FunkyFree Dance Studio | 1 | 1 | Dominika Czort | |
FunkyFree Dance Studio | 1 | 1 | Oliwia Furtak | ||
FunkyFree Dance Studio | 1 | 1 | Jagna Stryjewska | ||
FunkyFree Dance Studio | 1 | 1 | Lena Ebo | ||
………………………… | WirDance | 1 | 1 | Alicja Pietrzak | |
…………………. | Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Róża Seręga-Kawalec | |
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Helena Kosecka | ||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Paulina Kołodziej | ||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Kinga Snopek |
• 12 - 15 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA- ROZPOCZĘCIE - 12:39 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……….. | JUST SHOW JUNIOR | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 03:00 | ||
1 | SANDRA SZAWIRACZ | ||||
2 | SANDRA MARZEC | ||||
3 | KAROLINA MAZUR | ||||
4 | KAMILA WILK | ||||
5 | NATALIA FABIA | ||||
6 | MAŁGORZATA PIECZARA | ||||
7 | SARA SAWICKA | ||||
8 | ZOFIA STRZELICHOWSKA | ||||
9 | DOMINIKA LIS | ||||
10 | ALEKSANDRA SŁOWIK | ||||
11 | ZUZANNA SAWICKA | ||||
…………………….. | Dance army | Dance & fitness house Bochnia | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 |
• powyżej 15 lat - SOLISCI - ROZPOCZĘCIE 12:46 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………………... | Elita - Kraków | 1 | 1 | Gabriela Długosz | |
Elita - Kraków | 1 | 1 | Weronika Ślesak | ||
Elita - Kraków | 1 | 1 | Julianna Starzyk | ||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Dominika Kalicka | ||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | 1 | Patrycja Tworzydło |
• 12 – 15 lat - Duet - ROZPOCZĘCIE 12:54 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………………….. | 1 | 1 | Zuzanna Szczerkowska | ||
2 | Gabriela Szurlej | ||||
………………… | Dance & fitness house Bochnia | 1 | |||
1 | Julia Tota | ||||
2 | Klaudia Ponisz | ||||
……………….. | 1 | ||||
Dance & fitness house Bochnia | 1 | Martyna Tobiasz | |||
2 | Maja Miśkowiec |
• 12 – 15 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA - ROZPOCZĘCIE 12:58 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
………… | JUST ART | JUST DANCE STUDIO Chrzanów | 03:00 | ||
1 | JOANNA KRÓL | ||||
2 | DOMINIKA SMÓŁKA | ||||
3 | WIKTORIA JANKOWSKA | ||||
4 | KINGA SZCZEPANIK | ||||
5 | EMILIA DASZYK | ||||
6 | MAGDALENA MARCELIŃSKA | ||||
7 | ALEKSANDRA KULCZYK | ||||
8 | KAROLINA KOZIERADZKA | ||||
9 | BARBARA ŁYSZCZARZ | ||||
10 | JULIA CHECHELSKA | ||||
11 | ANITA BOBA | ||||
………………… | Move | Elita - Kraków | 3:00 | 1 | |
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
14 | |||||
15 | |||||
16 | |||||
17 | |||||
18 | |||||
19 | |||||
20 | |||||
21 | |||||
22 | |||||
23 | |||||
24 |
• do 25 lat - GRUPY PODSTAWOWA- ROZPOCZĘCIE 13:06 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy | |
………… | No Name | WirDance | 02:00 | |||
1 | Jasińska Eliza | |||||
2 | Leśniak Magdalena | |||||
3 | Palej Ines | |||||
4 | Paluch Justyna | |||||
5 | Romanek Ola | |||||
6 | Skoczeń Karolina | |||||
7 | Gabriela Szczyrek | |||||
8 | Zajączek Melania | |||||
…………………….. | BLVCK |
|
01:48 | 1 | ||
2 | ||||||
3 | ||||||
4 | ||||||
5 | ||||||
6 | ||||||
7 | ||||||
8 | ||||||
9 | ||||||
10 | ||||||
11 | ||||||
• do 25 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA - ROZPOCZĘCIE 13:09 - kliknij by zobaczyć
rejestracja do | nazwa zespołu | placówka | czas prezentacji | Lp. | Uczestnicy |
……………. | Meant to move | Meant to move - KRAKÓW | 03:00 | ||
1 | Alicja Augustynek | ||||
2 | Aleksandra Kuś | ||||
3 | Jadwiga Koc | ||||
4 | Joanna Krowiranda | ||||
5 | Natalia Pondel | ||||
6 | Karolina Lalicka | ||||
7 | Szymon Walawender | ||||
…………. | TEATR TAŃCA ART | JUST DANCE STUDIO - CHRZANÓW | 03:00 | ||
1 | JOANNA KRÓL | ||||
2 | AGNIESZKA SĘK | ||||
3 | MONIKA MICHALSKA | ||||
4 | KINGA SZCZEPANIK | ||||
………………….. | Undefeated | Elita - Kraków | 1 | ||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 | |||||
7 | |||||
8 | |||||
9 | |||||
10 | |||||
11 | |||||
12 | |||||
13 | |||||
…………………….. | TRIO JAZZOWE | Dance & fitness house Bochnia | 1 | Dominika Kalicka | |
2 | Kinga Snopek | ||||
3 | Patrycja Tworzydło |
Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć
Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć