o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak

 

WirFestiwal 2018

REJESTRACJA - Taniec NOWOCZESNY - zawody 3 luty 2018

REJESTRACJA - Taniec TOWARZYSKI - zawody 4 luty 2018

Wyniki - taniec nowoczesny

 

 

 P R O G R A M - kliknij by rozwinąć

 

TANIEC NOWOCZESNY - 3 luty 2018 - Ramowy program turnieju

BLOK I - GODZINA 09:00 - Współczesny, Balet, Modern, Jazz
1 Debiuty 
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
2 Podstawy
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
3 Średniozaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
4 Zaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób


BLOK II - GODZINA 13:00 - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall

przedszkolaki
1 Debiuty 
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
2 Podstawy
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
3 Średniozaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
4 Zaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób


BLOK III - GODZINA 18:00 - Break Dance 
1 Podstawy 
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16
2 Średniozaawansowany
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16
3 Zaawansowany
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16


TANIEC TOWARZYSKI - 4 luty 2018 - Ramowy program turnieju

Blok 1 - Rozpoczęcie: 10:00 
8-9 F Komb. 6T
10-11 F
12-13 F Komb. 6T
14-15 F Komb. 6T
pow. 15 F Komb. 6T


Blok 2 - Rozpoczęcie: 12:30 
8-9 G
10-11 G
Solistki do 11 G 5T

10-11 H
8-9 H
do 7 H 4T
przedszkolaki


Blok 3 - Rozpoczęcie: 14:30 
8-9 E Komb. 6T
10-11 E Komb. 6T
12-13 E Komb. 8T
14-15 E Komb. 8T


Blok 4 - Rozpoczęcie: 16:30 
10-11 D ST,LA
12-13 D ST,LA
14-15 C ST,LA
pow.15 C ST,LA


Blok 5 - Rozpoczęcie: 19:00 
12-13 C ST,LA
14-15 D ST,LA
14-15 B ST,LA
pow.15 D ST,LA
Pow. 15 B ST,LA

Zgłoszenia przez baze FTS,NATOMIAST KATEGORIE:

pow. 15 F,

Solistki do 11 G,

8-9 H,

do 7 H,

przedszkolaki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.01.2018 (wtorek)

 

 

 

 

 
   

Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć

 
 
parkiet 2018
 
Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj: dzień, nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)
 
03.02.2018 - SOBOTA                                                                                                                                                        
STOLIK MIEJSCE
A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 SĘDZIA
9 SĘDZIA
10 SĘDZIA
11 wolne wolne wolne wolne
12 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 wolne wolne wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 04.02.2018 - NIEDZIELA
STOLIK MIEJSCE
A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
9 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
10 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
11 REZERWACJA REZEZRWACJA REZEZRWACJA REZERWACJA
12 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 wolne wolne wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 
 
 
 

Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć

   

Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej - kliknij by rozwinąć

1 PANEL - Współczesny, Balet, Modern, Jazz

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy

Domagała Aleksandra - KRAKÓW
Pamuła Katarzyna - KRAKÓW
Węglowska-Jamroz Katarzyna - KRAKÓW
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
2 PANEL - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy

Demkowicz Ilona -KRYNICA ZDRÓJ
Gwiazdziński Grzegorz - SKIERNIEWICE
Miś Adrian - LISIA GÓRA
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
3 PANEL - Break Dance

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy
Faron Wojciech - LIMANOWA


Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
4 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: bk, H, G, F

Szczepaniak Janusz - sędzia głowny - nie punktujacy

Baran Bolesław - NOWY TARG
Budek Małgorzata - KRAKÓW
Karpiel Mróz Agata - NOWY SĄCZ
Magnuski Piotr - KRAKÓW
Mikoś Aneta - KRAKÓW
Szczepaniak Iwona - NOWY SĄCZ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
5 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: E, D, C, B

Zamorska Monika - JELENIA GÓRA - sędzia główny, punktujacy

Bernaszewska-Krzak Ewelina - KRAKÓW
Dorosz Tomasz - WARSZAWA
Gwiazdziński Grzegorz - SKIERNIEWICE
Kowalska Joanna - GŁOGOCZÓW
Kuliś Szymon - WARSZAWA
Szczepaniak Janusz - NOWY SĄCZ
Szewczyk Piotr - WAŁBRZYCH
Gołębiowska Dorota - Komisja Skrutacyjna - BYDGOSZCZ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW

 

PRZEDSZKOLAKI - kliknij by rozwinąć

3 luty 2018 (sobota)
1 Janusz TEAM 13:00
Stanaszek Hanna  (Przedszkole Wielogłowy)
Cisowski Oskar   (Przedszkole Wielogłowy)
Koral-Urbańczyk Tomasz   (Przedszkole Wielogłowy)
Baran Ataso  (Domowe Przedszkole) 
Karcz Krzysztof  (Domowe Przedszkole) 
Gocek Lena  (Domowe Przedszkole) 
Kamiński Bastian  (Domowe Przedszkole) 
 Bismpiroula Ioulietta  (Domowe Przedszkole) 
Grajek Alicja  (Domowe Przedszkole) 
Jakimiec Paweł   (Domowe Przedszkole) 
Ogórek Maja  (Domowe Przedszkole) 
Wojnarowski Filip ogólnorozwojowe
Wójs Jan ogólnorozwojowe
Wójs Jagoda ogólnorozwojowe
2 Daniel TEAM 13:02
Krzak Liliana (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne)
Tokarczyk Patryk (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne)
Wójtowicz Karina (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne)
Jagacka Wiktoria (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne)
Skoczeń Kacper (Przedszkole Ojca Pio)
Słaby Gabriela (Przedszkole Ojca Pio)
Postulka Małgorzata (Kraina marzeń-Grunwaldzka)
Łęczycka Lena (Kraina marzeń-Grunwaldzka)
Postulka Kamil (Kraina marzeń-Grunwaldzka)
Kądziołka Nikola (Kraina marzeń-Grunwaldzka)
Huza Izabela (Pszczółka Maja)
Zagórowski Leszek (Pszczółka Maja)
Zasowska Maja  (Promyczek)
Pasionek Zuzanna (Promyczek)
Piwowar-Ali Amelia (Promyczek)
Głód Emilia (Biały Klasztor)
Kowal Antoni (Biały Klasztor)
Kumor-Siciarz Franciszek (Biały Klasztor)
Biedunkiewicz Zuzanna (Biały Klasztor)
Gumulak Filip (Biały Klasztor)
Lech Liliana (Biały Klasztor)
Kmak Oliwier (Kraina marzeń-Radziecka)
Morawska - Musiał Inka (Kraina marzeń-Radziecka)
Potoczek Tomasz (Kraina marzeń-Radziecka)
3 Magda TEAM 13:05
Mandryk Oskar (Danapis)
Mandryk Aleksandra (Danapis)
Mierzwa Kaja (Danapis)
Piotrowska Antonina (Danapis)
Szelec Zuzanna (Kraina marzeń - Westerplatte)
Orczykowska Amelia (Wesołe Skrzaty)
Ekiert-Kuraś Mateusz (Wesołe Skrzaty)
Mróz Lena (Siortry Felicjanki)
4 luty 2018 (niedziela)
Imię i nazwisko Placówka Imię i nazwisko Placówka
Nikola Dziwisz  (Węgierska) & Karol Velarde-Vasquez  (Węgierska)
Tokarz Julia (Biały Klasztor) &  Mateusz Ekiert-Kuraś (Wesołe Skrzaty)
Maja Ogórek (Domowe Przedszkole) & Paweł Jakimiec (Domowe Przedszkole)
Nikola Mliczek (Węgierska) & Wojciech Kwiecień  (Węgierska)
Julia Marczyk (Biały Klasztor) & Jakub Kos (Biały Klasztor)
Liliana Lech (Biały Klasztor) & Tomasz Kos (Biały Klasztor)
Jagoda Wójs (Węgierska) & Jan Wójs (Węgierska)
Lena Łęczycka (Kraina marzeń-Grunwaldzka) & Lena Gocek (Domowe Przedszkole)
Ioulietta Bismpiroula  (Domowe Przedszkole)  & Krzysztof Karcz (Domowe Przedszkole)
Lena Mróz  (Węgierska) & Tomasz Gomułka (Węgierska)
Liliana Krzak (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne) & Patryk Tokarczyk (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne)
Nikola Kądziołka (Kraina marzeń-Grunwaldzka) & Oliwier Bublewicz (Kraina marzeń-Grunwaldzka)
Martyna Gajewska (Promyczek) & Zuzanna Pasionek (Promyczek)
Lilianna Lahn (Promyczek) & Amelia Piwowar - Ali  (Promyczek)
 Karolina Kądziołka (Przedszkole Ojca Pio) & Kacper Skoczeń  (Przedszkole Ojca Pio)
Emilia Głód (Biały Klasztor) & Franciszek Kumor-Siciarz (Biały Klasztor)
Aleksandra Radom (Wesołe Skrzaty) & Jan Smoleń (Wesołe Skrzaty)
Hanna Stanaszek  (Przedszkole Wielogłowy) &  Dawid Górowski  (Przedszkole Wielogłowy)
Gabriela Słaby (Przedszkole Ojca Pio) & Laura Karaś (Danapis)
Aleksandra Tokarczyk (Przedszkole Wielogłowy) &
 Ataso Baran  (Domowe Przedszkole)  &
Mikołaj Bochenek  (Domowe Przedszkole)  &
Kuba Ziemianek  (Domowe Przedszkole)  &
Anna Velarde-Vasquez (Węgierska) &  
Alicja Grajek  (Domowe Przedszkole)  &
Karina Wójtowicz (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne) &
Wiktoria Jagacka (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne) &
Jędrzejczyk Julia (Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne) &
Zuzanna Biedunkiewicz (Biały Klasztor) &
Tomasz Potoczek Kraina marzeń-Radziecka  &
Antonina Piotrowska (Danapis) &
Bartosz Kajder (Danapis) &
Jakub Mikulec (Danapis) &
Alina Plebankiewicz (Danapis) &
Anna Czop (Siostry Felicjanki) &
Filip Wojnarowski (Węgierska) &
Leszek Zagórowski (Pszczółka Maja)      

W celu sparowania przedszkolaków (taniec towarzyski) zapraszamy na trening 01.02 (czwartek), godz. 16:00 - 17:00 lub prosimy o konakt telefoniczny

694-629-076.

 

  
 

   

Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć

 

Sponsorzy 

 

 

 

 

logo optimedic1                            spoldzielnia ogrodnicza ziemi sadeckiej logo   srednie         

itaka logo 341x350  STSCOM LOGO     jasne tla      AKCES DANCE          

 

Partnerzy 

 

 

  

 

Patronat medialny 

 

   logo miastons bez tla czerwone
  

 

Top